Vystup z řady se značkou DIFFENITY

Originální pánská i dámská trička nabízí česká značka DIFFENITY. Tyto limitované edice jednotlivých designů vám dávají záruku originality. Jsou perfektním dárkem pro vašeho kamaráda či kamarádku, pro přítelkyni či přítele.

Česká originální trička vyrobena V České republice

Česká značka DIFFENITY má svou výrobu triček s vysoce originálními designy umístěnou v Česku. V týmu pracuje mnoho mladých, nadějných designérů a návrhářů a jejich designy jsou opravdu originální. Všechna originální trička jsou vždy vyrobena jen ve velmi omezené limitované edici.

Jak poznáte, jak moc je daný design jedinečný a originální? Je to uvedeno na každém kusu. Každé tričko lze naprosto přesně identifikovat podle ručně tištěného, jedinečného čísla na vnitřním štítku. To Ti prozradí, kolik bylo triček s daným designem vyrobeno a kolikátý kus máš Ty. Designy a styly jednotlivých kolekcí mladých návrhářů jsou plné kreativních nápadů. Kolekce, která je uvedená na trh obsahuje několik tématicky podobných designů, tvořících tematický celek.

S tričkem DIFFENITY budete zcela originální. Záruka vysoce osobitého unikátního designu, který je svým stylem určen hlavně  mladé generaci, Tě dokáže dokonale odlišit. Chceš podtrhnout svoji osobnost a vybudovat si svůj osobitý styl? Se značkou DIFFENITY to jde dokonale.

Dámská i pánská trička v limitované edici

Značka DIFFENITY používá pouze  kvalitní, české materiály. Vešketá  výroba probíhá v Česku a originální kousky jsou po celou dobu jejich vzniku pod bedlivou kontrolou. Kvalita materiálu a zpracování každého trička, přináší komfort při nošení. Trička jsou pohodlná, příjemná a dobře sedí na těle.

 

Vyhledat
2020 © Diffenity
Eshop pohání Sun-shop | Design S.S.Design